| Ovi4678 a întrebat:

Care este ordiena sezoanelor la Fate Stai Night?

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Fate/Stay Night (26 episodes – DEEN, 2006) (the Unlimited Blade Works film from 2010 is optional)
Fate/Zero (25 episodes – Ufotable, 2011-2012)
Fate/Stay Night [Unlimited Blade Works] (25 episodes – Ufotable, 2014-2015)
Fate/Stay Night [Heaven's Feel] (Film trilogy – Ufotable, 2017-?

| damnedwolf a răspuns:

Deci ordineaeste urmatoarea
Fate/Zero este primul 2 sez 25 de episoade total
si al 2 este format din 2 parti alternative inceputul este la fel dar pe parcurs povestea se schimba si finalul este cu totul altul
Fate/stay night 24 ep
Fate/stay night: Unlimited Blade Works are 2 sez in toal 25 de episoade