| HinataSama a întrebat:

Heii.Ce părere aveți despre Hinata? Dar despre Naruto?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hinata mi se pare exagerat de timidă. Câteodată e enervantă.Cel puţin în Naruto (simplu) numai "Naruto-kun, Naruto-kun" şi Sakura numai "Sasuke-kun, Sasuke-kun".Mi-a plăcut însă când s-a băgat în lupta dintre Naruto şi Pain.I-a mai dat un imbold lui Naruto să lupte mai departe.Ea încearcă să fie puternică copiindu-l pe Naruto. Timiditatea ei exagerată mă enervează cel mai mult.

Cât despre Naruto nu am cuvinte. Voinţa lui de a-şi proteja prietenii şi pe cei din jur şi faptul că nu se dă bătut niciodată şi că are nişte cuvinte care îi schimbă pe cei din jur, îl fac să pară un personaj extraordinar.
După moartea lui Jiraya şi a altora el tot nu s-a schimbat.Mi-a părut aşa rău pentru Naruto când a aflat că Jiraya murise, încât mi-au dat câteva lacrimihee hee. Naruto e un erou în adevăratul sens al cuvântului.

| Cristian2003 a răspuns:

Mie Hinata mi se pare foarte puternica chiar daca e fata, dar sexul nu conteaza dar e prea timida, fata asta se intimideaza prea des mai ales atunci cand e cu Naruto sau chiar atunci cand Naruto o ia in brate, iar despre Naruto tot ce am de zis e ca este un tip foarte de treaba, tine la prietenii si familia lui chiar daca nu prea mai are familie, dar ii protejeaza mereu orice ar fi, dar in Naruto el era foarte comic si in Naruto Shipuden s-a mai maturizat putin dar tot comic a ramas dupa parerea mea, voi ce credeti?

| Tanamy a răspuns:

Hinata-chan e draguta, cam prea timida, buna si scumpa.Naruto e entuziasmat de orice laughing, corect, curajos si devotat dar si funny.