| Aandr33a a întrebat:

Heii.ce parere aveti despre produsele resigilate de la eMAG? Merita cumparate? Funda happy

Răspuns Câştigător
| titigreaca85 a răspuns:

Eu zic ca da, sunt foarte bune si te tine o durata indelungata Funda?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu pentru ca nu pote sa stii cat de uzte/zgariate/lovite chiar sunt produsele chiar daca ele functioneza.Te poti baza doar pe discount% sau reducere thumbs up

| Okkultist a răspuns:

Eu am luat acum 3 luni o tableta, am dat si mult pe ea, si ghici... ciudat ca era zgariata.

| dannyel86 a răspuns (pentru Okkultist):

Si unele produse, catalogate ca "noi", pot veni zgariate, patate. Un produs cu valoare mare e de preferat sa-l cumperi de pe loc, direct din magazin, si nu comandat acasa. happy

| Okkultist a răspuns (pentru dannyel86):

Da xD (Y) Am realizat asta, laughing xD Da e naspa. TY hehe ^^

| alinexexeexexex a răspuns:

Merita 100% si faci si ceva economie happy