| Mojo1 a întrebat:

Heii!
Cine stie animeul ao haru ride?
sezonul 2 daca se poate, cine mi-l poate da?
helpppp plssss! :'(

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hi
Nu au anuntat nimic legat de vreun sezon 2 din pacate, insa vor face 2 ova-uri.
Primul va fi legat de Futaba si Kou in generala, iar al doilea e episodul 13, continuarea dupa serial.
http://myanimelist.net/anime/24151/Ao_Haru_Ride_OVA

| Mojo1 explică (pentru Deleb):

Chiar as fi vrut sa-i vad impreuna. sad Pacat..So...mersi.

3 răspunsuri:
| stefyyyy a răspuns:

Hei nici eu nu stiu daca au anuntat ceva despre un sezon 2, dar tinand cont ca a aparut Touma la sfarsit lasa loc de o continuare(probabil ca daca nu citesti manga nu intelegi ce vreau sa zic)dar parerea mea e ca sunt destul de mari sansele sa se faca un sezon 2 la anime-ul asta.