| TeIubesC_3871 a întrebat:

Heii TPU! care imi spune niste intamplari amuzante din viata lui? >: Dau fundita pentru cea mai amuzanta intamplare big grin!

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! erau intr-o zi nasii la noi.iar eu eram la calculator, stateam pe tpu.si am gasit un site.am dat click pe el si era o femeie zombie care tipa! eu aveam boxele date tare si m-am speriat rau.stiti ce am facut? am inceput sa urlu si sa o iau la fuga prin casarolling on the floor. tare, nu?

| AlissaDăăă a răspuns:

Paii`.Eram in ora de mate si am mers cu ( virgula laughing ) colega de banca la baie pentru ca muream de plictiseala.si era geamul deschis.si eu m-am aplecat putin sa vad cum e afara. Prietena mea ma intreaba sec : "Tu daca o s acazi de aici o sa mori? laughing" Eu: Posibil :d Ea: Pai si atunci sa te imping sau sa te tin de picior? laughing))
~The end laughing)~