| Biby a întrebat:

Ce intamplari amuzante vi sa-u intamplat in viata? Cea mai amuzanta primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| vivigirl a răspuns:

Cand eram mica. Aveam vreo 4 ani si aveam o nunta unde parintii mei erau nasii. Si dupa ce am fost al mire acasa (chestii din astea) a venit si vreme sa mergen la mireasa. Ajunsi acolo, eu eram mai mereu bagata in seama pentru ca eram ce-a mai mica. Mireasa statea pe un scaun si eu cu mintea mea de copil ma strecor pe sub rochia ei si ii zic:
- Ai pantofi ca a lu' mama!
Toata lumea a inceput sa rada de mine si eu m-am inrosit toata blushing. laughing.

2 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

Iuiiii laughing trebuia tu sa-mi amintesti laughing pai, chiar vara asta mi s-a intamplat ceva super stanjenitor blushing crying ma plimbam cu rolele si am dat intr-o gaura si am cazut intr-o tufa sau asa ceva de trandafiri si mi-am rupt colantii direct in fund laughing a trebuit sa ma duc acasa cu o baura mare in partea din spate crying

| Crisstina a răspuns:

Odata mama s`a apucat de plans in fata mea, crezand ca sunt lezbiana. Nici acum nu `mi dau seama cum a ajuns la concluzia asta. laughing