| ღஜღpikapikaღஜღ a întrebat:

Heiiiii lume.
tocmai ce am terminat Noragami, si a foooost super. Deci, intrebarea mea e, va fi si sezonul doi, sau deja a aparut. Imi puteti da link-ul? laughing
Serios, sunt cam obsedata de acest anime.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hello
Au anuntat ca vor face sezonul 2, si ce va cuprinde, insa data exacta nu. Si eu sunt nerabdatoare sa il vad pe Yato iar, si au anuntat iarasi 2 ova-uri, unul cuprinzand cel mai cute episod, cand merg la Capyper Land, si sunt niste scene atat de cute intre Yato si Hiyori.

1 răspuns:
| fiara14 a răspuns:

Sorry inca nu un anime iese o data la 1 - 2 depinde cate capitole are manga deci cam prin sectembrie s-ar putea sa apare mai verifica din cand in cand situl anime chart iti spune ce seri de anime o sa apara