| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Hello TPU! Cand eram mai mica era,pe Minimax un desen cu o pisicuta si un batranel... pisicuta purta o palarie si o salopeta verde,iar pe batran il chema Jack parca,acolo toate animalele vorbeau. Si imi amintesc ca gainile erau cam "inganfate". In orice caz, stie cineva cum se numeste? Cred ca era prin 2006-2007, pe acolo...

2 răspunsuri:
| GangsterQuinn a răspuns:

Pe acel batranel il chema Person, iar pe pisica Findus. Desenele se numesc Person si Findus.

| SakuraMiraiEdo explică (pentru GangsterQuinn):

YAY! Multumesc! L-am gasit. Cum ti-ai adus aminte?