| anonim_4396 a întrebat:

Helooo TPU! stiti anime in care sa fie personaje care sa arate asa https://www.google.ro/......https?/url cu urechi dragute, cu coada, gheare. sa fie su un pic romantic :)? si daca nu cer prea mult, puteti sa puneti si descrieri? merci!
P.S. : sa nu spuneti kamisama hajimemashita sau inu x boku ss. le-am vazut deja

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

InuYasha (Kagome Higurashi este rapita de un demon si trasa intr-o fantana, se trezeste in era feudala, aceasta afla ca un juvaier sacru a fost furat si este in corpul, si trebuie sa il ajuta pe inuyasha sa stranga bucatile de juvaier )
Otome Youkai Zakuro (pe asta l-am vazut de mult si nu mai stiu cu ce era exact...dar stiu ca sunt personaje cu urechi )
Ookami to Koushinryou ( Lawrence calatoreste prin lume si vinde diverse chestii. Dupa ce viziteaza un oras, gaseste o fata care dormea in caruta lui, numele ei este Holo si are urechi de lup si coada)
Mayo Chiki!
Loveless (e un yaoi, nu stiu daca iti plac...dar personajele au urechi si cozi big grin)

| Cristyna2000 a răspuns:

Inuyasha a fost dupa parerea mea cel mai tare anime cu demoni.
Spice and Wolf