| Ellen_7403 a întrebat:

Hey! am nevoie de ajutor, in curand vom organiza un eveniment despre alimentatia sanatoasa si trebuie sa ma costumez in orez, aveti idei?
dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| ygr3ku a răspuns:

Pe caldurile astea mai bine nu mergi la eveniment, decat sa mergi imbracata intr-o boaba de orez in care mai si mori de cald(poate incoltesti si faci radacini acolo laughing )mai bine imprima-ti un tricou cu tema orezului, sau o sapca/palarie cu forma lui... sau iti faci sutien/bikini(ca sa nu zic chiloti sa suna urat) din pungi de orez laughing hai ca asta-i tare!winking

1 răspuns:
| Adredemesconf a răspuns:

Ai gresit categoria! Du-te la o categorie potrivita, asa te vor putea ajuta mai multi oameni!