| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Am o intrebare pentru fanii SasuSaku.

In primul rand, am tot auzit „zvonuri" sa zic asa, cum ca si Sasuke o place pe Sakura. Ei bine, si eu cred la fel, pentru ca s-a dovedit prin multe feluri.

Revenind, am vazut intr-un manga, in capitolul 693, cand Sasuke a folosit Genjutsu pe Sakura si Naruto i-a spus lui Sasuke ca ea chiar il iubea mult. Sasuke i-a raspuns lui Naruto cu :

„Se distra in povestea de dragoste din fanteziile ei? Cat despre mine, nu am absolut niciun motiv sa o iubesc, si de asemenea, nu inteleg de ce ea m-ar iubi pe mine."

Chestia asta nu prea mi-a picat bine, mai ales ca sunt un fan SasuSaku. As vrea sa stiu parerea voastra legata despre aceasta „conversatie". Daca vreti sa vedeti si voi, este in capitolul 693.

Accept raspuns de la fanii SasuSaku.

Multumesc...

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Sasuke nu prea e genul de persoană care să își arate sentimentele, de aceea a spus asta. Dar oricum vor fii împreună, deci e ok.

2 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Am cautat capitolul...si da...nici mie nu prea mi-a placut faza aia.
-_-E bine ca in Boruto s-au casatorit.Insa,sincer mie mi-ar placea sa apara in anime mai multe momente Sasusaku.Sau si mai bine, sa se faca alta serie cu cupluri pentru fanii romance in care sa arate cum se dezvolta relatiile personajelor si toate celelaughing))Sa arate cum Sasuke incepe sa aiba sentimente pentru Sakura, sau daca are deja sa ne arate si noualaughing)La fel si cu Naruhina, Shikatema si celelalte cupluri.Bine,mie mi-ar placea mai mult cu Sasusaku :3

| yoadeea a răspuns:

Nu mai te stresa, Sasuke il place pe Naruto si viceversa! XD
NaruSasu 4ever!