| Issei a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU! Sunt un mare fan Naruto, dar si un mai mare fan a SasuSaku. Am auzit ca Masashi Kishimoto, intr-un interviu a vorbit despre relatia dintre Sasuke si Sakura. Cand Sasuke vroia sa plece din Sat, si s-a intalnit cu Sakura ea tot ii spunea unele lucruri iar el isi musca buza inferioara parca. Am auzit ca a vorbit si despre asta intr-un interviu. Vreau interviul despre cuplul SasuSaku si de ce isi musca Sasuke buza. Funda cel mai bun raspuns, restul Vot.

2 răspunsuri:
| sasunaru a răspuns:

Esti un fan sasusaku dar si eu si s-ar putea sa se intoaca sasuke asa ca uitete pe www.animekage.ro maine la 3

| Issei explică (pentru sasunaru):

Da s-ar putea dar... Am auzit ca Masashi Kishimoto a spus ca ultima lupta a lui Sasuke va fi cu Naruto. Asta mai are un inteles. Eu m-am gandit ca dupa aceea poate Sasuke nu se va mai lupta sau va muri. Dar in fine. Eu cred ca tine la Sakura. Au fost mai multe faze care au dat de inteles asta.