| IchigoFullbring a întrebat:

Hey...
am vazut un anime mai demult,era vorba despre o fata care canta la vioara si in copilarie a avut un accident,profesorul ei de vioara era tatal ei adevarat si ii preda muzica dar ea avea un tata vitreg,doar mama si tatal ei biologic stiau asta si in copilarie mai avea un prieten foarte bun si isi trimiteau scrisoi,din cate imi amintesc eu,baiatu s-a mutat din japonia in alta tara,se taiase la vene din cauza ca il batjocoreau colegii dar a ajuns salvarea la timp si a fost salvat,totusi el si-a pus un ceas la mana ca sa nu se vada cicatricea,apoi pe la sfarsit cred si fata a incercat sa se taie la vene din cauza amintirilor, nu mai stiu sigur si baiatu a salvato...cam atat stiu despre anime-ul care l-am vazut desi nu mai tin minte cum se numea, ma puteti ajuta va rog...

Răspuns Câştigător
| AragorN88 a răspuns:

Cred ca despre asta vorbesti Myself; Yourself. http://myanimelist.net/anime.php?id=2926

1 răspuns: