| ryuu a întrebat:

Hey! Iata ca impartasesc cu voi (fanii anime-urilor) cadoul pentru ziua mea de nastere.;)

Anime-ul Kuroshitsuji (aka Black Butler) va avea o noua serie.

http://www.animenewsnetwork.com/......-green-lit

8 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Hehe. Si va aparea si sezonul 2 din SAO

| Aberdeen a răspuns:

Interesant

Am 'chiulit' o saptamana de pe-aici, scuze, la multi ani thinking

| TempestUV a răspuns:

Minunat,de cand asteptam.

| Snowfall a răspuns:

OMG, multumesc, mi-ai imbunatatit ziua!

| Darkness13 a răspuns:

Hey!
Cel mai tare anime va avea o continuare! Iar acum Ciel este demon! Nu pot sa cred!
P.S.
Multumesc!

| endorphins a răspuns (pentru Darkness13):

GENIUS! Nu te gandesti ca iti citesc si altii cuvintele? ai facut spoil... s-a dus naibi Kuroshitsuji(pentru mine).
Eu zic sa modifici raspunsul. Sau sterge-l direct. Nu ruina si entuziasmul acelora care au de gand sa vizioneze acest anime. (nu te supara pe mine pentru ca iti fac aceste observatii, dar stii si tu ca nu e bine sa faci spoil.)