| sakura021 a întrebat:

Hey! Imi ziceti si mie zilele cand apar capitolele din naruto?

Răspuns Câştigător
| mirelutza21 a răspuns:

Capitolele noi din Naruto Manga apar de regula miercuri pe mangapanda, mangareader sau mangafox :D ( eu una obisnuiesc sa le citesc de pe mangapanda->http://www.mangapanda.com/naruto/664 ).Se intampla totusi sa fie pauze, iar acest lucru se anunta la sfarsitul ultimului capitol aparut daca saptamana urmatoare apare sau nu manga.In cazuri speciale, Naruto Manga apare chiar si marti sau in alte zile ale saptamanii, dar repet DOAR in cazuri speciale(extrem de rar)! Sper ca te-am ajutat!;)

1 răspuns:
| Mary1214 a răspuns:

Manga apare in fiecare joi pe anime kage