| Ema12324 a întrebat:

Hey lume :3. Imi spuneti niste anime-uri cu demoni ceva gan tokyo ghoul daca stiti daca nu orce anime cu demoni,vampiri,fantome sunt bine venite, dar vreau o grafica stiti voi acceptabila.
Dau funda. Multumesc pentru timpul acordat >:3

Răspuns Câştigător
| khaterin a răspuns:

Blood lad, soul eater, inuyasha, vampire knight (cu vampiri dar e foarte frumos)

5 răspunsuri:
| Akihito a răspuns:

Corpse party e un anime de tip ova are 6 episoade a cate 30min si e cu fantome.
Another este un anime de tip TV de 12 episoade cu un fel de fantoma, mor foarte multi.
Mirai nikki un anime de tip TV de 26 de episoade e un anime despre un joc de supravietuire dintre 12 posesori de jurnale care vad viitorul in anumite moduri.

| Koyzu a răspuns:

Bleach, ar fi unul despre care am auzi dar nu l-am vizionat.Am vazut 1, 2 episoade si este super tare. Crede-ma!

| maNumesc a răspuns:

Poti incerca elfen lied, e sf si horor nu are demoni sau d-astea, dar mie mi-a placut e destul de bun animeul happy vizionare placuta big grin

| Hantov a răspuns:

Attack on Titan
Devil Survivor 2(grafica nu este exceptionala, dar merge)

| razvan33 a răspuns:

-tasogare otome x amnesia ( fantome)
-ao no exorcist ( demoni)
-07-ghots ( ceva ingeri ai morti)
-death note ( cred ca l-ai vazut deja...ii cu ingeri ai morti)
-another ( nu prea stiu exact daca ii cu fantome ca nu am inteles exact.)
-blood-c (vampiri)
-beelzebub ( demoni)
-diabolik lovers ( vampiri)
-hellsing ultimate ( vampiri)
-high school of the dead ( zombi )
-hell girl ( nu stiu ce sunt.)
-pupa ( ceva monstri )
-shiki ( vampiri )
Cam atatea mi-am amintit, sper sa iti fi fost de folos si iti garantez ca toate sunt destul de bune happy