| Toffifen a întrebat:

Hey lume! Știți cumva ceva de sezonul 2 din Diabolik Lovers? Puteți sa imi recomandați niste anime-URI de genul Diabolik Lovers? Multumesc

4 răspunsuri:
| khaterin a răspuns:

Nu cred ca va fi un al doilea sezon din Diabolik Lovers. Animeuri asemanatoare : amnesia, vampire knight (grafica foarte asemanatoare ), inu x boku ss, pandora hearts

| Oana_Caliman_2000 a răspuns:

Deocamdata sezonul 2 pentru DIbolik lovers nu este anuntat probabil din cauza ca serialul nu a avut asa un mare succes si ceva asemanator cu Diabolik lovers ar fi Vampire knight cred

| Hisano a răspuns:

Din cate am citit am înțeles ca va apărea un OVA, sezonul 2 si un nou joc.