| MariaPGabriela a întrebat:

Stie cineva daca va mai aparea sezonul 3 din Vampire Knight, dar sezonul 2 din Diabolik lovers? Mai stiti alte seriale anime de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| VladStefan12 a răspuns:

Salut.Nu stiu daca vor aparea si aceste sezoane.Ai rabdare.
Alt anime care m-a emotionat.E genial.:Sword Art.(are doua sezoane).

4 răspunsuri:
| Meleacă_Codruţa_1980 a răspuns:

Sezonul 2 din Diabolik Lovers se numeste Diabolik Lovers More BLOOD.

| Meleacă_Codruţa_1980 a răspuns:

Sezonul 2 din Diabolik Lovers se numeste Diabolik Lovers more blood.

| Alexys2611 a răspuns:

Buna! Incearca sa te uiti la Owari no seraph(Seraph of the end), e tot cu vampiri, eu l-am vazut si mi-a placut mult. Sper sa-ti placa si tie.