| sweetdoll a întrebat:

Hey:* spuneti-mi niste bancuri sau... ceva amuzant! Cel mai bun primeste funditalove struck!

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Un barbat casatorit se hotaraste sa lucreze peste program pentru a ramane singur cu cu secretara sa, o tipa foarte sexi. Ii telefoneaza sotiei si inventeaza o scuza iar apoi o invita pe secretara la cina. Seara se dovedeste un success, iar cei doi sfarsesc in apartamentul secretarei. Dupa doua ore de amor, tipul se duce in baie sa se aranjeze, dar ghinion: observa o pata vanata pe gat... rezultat al sarutarilor senzualei secretare. Tipul intra in panica si incearca sa se gandeasca la o scuza pentru sotie.
Ajuns acasa, imediat ce deschide usa, cainele ii iese vesel in intampinare. Imediat ii vine ideea salvatoare: se tranteste pe covor simuland o lupta cu cainele, apoi se ridica acoperindu-si gatul cu mana:
- Ia uite draga ce mi-a facut nebunul asta de caine!
- Tie? Asta e nimica toata! Uite ce mi-a facut mie la sani!, spuse tipa descheindu-si bluza rolling on the floorrolling on the floor

Un chinez, vine in vizita la o ruda din Romania, desi nu stia romana.Este atacat de niste hoti, care aproape il omoara si este dus la spital.Ruda din Romania se duce sa il viziteze.Se aseaza in pat langa el.Chinezul incepe sa spuna niste cuvinte de neinteles.Repeta de vreo trei ori,dupa care moare. Ajunsa asacasa,ruda se uita in dictionar sa vada ce inseamna ceea ce spusese chinezul:"Da-te de pe tubul meu de oxigen".

Un roman se duce in Africa la un restaurant.
-Ce aveti de mancare?
-Ciorba de balumba,friptura de balumba,piure de balumba.
-Bine.Da-mi cate o portie din fiecare.
Termina romanaul de mancat, se duce la chelner si intreaba:
-Unde este toaleta?
-Toaleta? NUU! Te duci in tufisuri, scoti balumba si te pisi!

7 răspunsuri:
| GhostSimple a răspuns:

Mie imi plac alea cu Chuck Norris:
De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu il pacaleste de Chuck Norris!

Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pentru ca ii e teama de intuneric, ci pentru ca intunericului ii e frica de el.

Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.

Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.

In loc de picaturi de ochi, Chuck Norris foloseste sos picant.

Cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.

Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.

Nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Chuck Norris.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.

Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.

Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.

Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.

Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.

Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.

Chuck Norris nu doarme. El asteapta.

Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!

Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.

Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.

Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.

Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.

Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viata.

| Remhq a răspuns:

-Nu vă supăraţi.caut gara.
-Nu mă supăr.caut-o! laughing

| ajutorul3000 a răspuns:

O nu...nici un raspuns castigator?!
Repede spune ceva fara sens!
Cartof!

| ReviRocsy a răspuns:

Vine Ion intr-o suflet la Vasile.
-Ma Vasile, vezi ca l-a taiat pe Gheorghe dupa moara!
-Stai ma ca sun acum la politie de pe mobilul meu.
-Ce ma?! Esti nebun?! Da niste ziare, ceva, ca nu are cu ce sa se stearga!

| ccrryyss2 a răspuns:

Bulă, ce meserie ai?
- Sînt imitator de viermi.
- Cum adică?
- Fac găurele în mobilă la un negustor de antichităţi

Doi politisti gonesc cu masina. La un moment dat ocolesc o groapa si intra intr-un pom. Ies amandoi dintre fiarele contorsionate, iar unul din ei zice:
- Sa stii ca meritam o prima! Niciodata nu am ajuns asa repede la locul accidentului.

| sweetdoll explică:

rolling on the floor toate sunt super funny!rolling on the floorrolling on the floor