| Didyshor29 a întrebat:

Hey TPU!happy Cine este fan anime/manga si este din Pitesti?^_^ Ati vrea sa organizam o intrunire a fanilor anime/manga in centrul orasului?big grin

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din pitesti dar urmaresc naruto mi se pare extraordinar tie ce anime iti plac ca poate ma uit si eubig grin

| Didyshor29 explică (pentru anonim_4396):

Death Note, Naruto, Naruto Shipuuden si Bakuman happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Didyshor29):

Bakuman e singurul care nu l-am vazut

| Didyshor29 explică (pentru anonim_4396):

E foarte interesant happy
ar trebui sa te uiti ^_^

| rotwath123 a răspuns:

Sunt din constanta si Bucuresti casa in 2 locuri si imi place naruto ff mult cel simplu in rest nu ma uit

| Ikaross a răspuns:

Buna, eu sunt din Pitesti si de asemenea imi place sa citesc manga si sa urmaresc anime gen : Kampfer, HighscoolDxD, Claymore, Freezing, They are my noble masters, etc. In general romance, comedy, action, yury, ecchi, horror, etc.

As vrea sa incerc si DeathNote, am auzit ca are o poveste extraordinara si are peste 2000 de episoade (asa mi s-a spus) Iti las un Y! M sa mai discutam, poate ne si intalnim big grin : evo. miyu@yahoo.com

| Didyshor29 explică (pentru Ikaross):

Death Note nu are peste 200 de episoade..are 37 parca thinking oricum e o poveste extraordinara big grin Si multumesc pentru id-ul de mess happy iti voi da eu add :*