| DaYannaDG a întrebat:

De ce nu mai merge anime.kage.ro?

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Fiindca nu si-au platit fie host-ul fie domeniul.

| AlinKun a răspuns:

Problemele de host s-a mai intamplat si in trecut chiar acum cateva luni in 1-2 zile se va rezolva, deoarece anime. kage este un fansub de nivel inalt stai linistit

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Incearca http://www.animekage.org/ eu le urmaresc pe acest site.

| Luiza45 a răspuns:

S-ar fi rezolvat mai repede dar Administratirul principal e in vacanta..Se va rezolva maine sau poimaine poate chiar in seara asta.

| DrLaw a răspuns:

Eu iti recomand mai bine www.animekage.com mult mai bun site de anime-uri