| bodo1234 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu mai merge site-ul www.animekage.com?(stiu si de anime.kage.ro si multe altele dar vreau sa stiu dc nu merge asta)

Răspuns Câştigător
| N0name_7792 a răspuns:

Probleme tehnice nici mie nu imi merge si ar fi bine sa repare aia ce se intampla ca maine apare naruto:)) uite ce imi apare mie: Forbidden

You don't have permission to access /anime/naruto-shippuden/ on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache mod_fcgid/2.3.6 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.animekage.com Port 80