| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Imi incerc din nou norocul cu,,,,, comicurile: http://i.imgur.com/tFqqw.png. Sper sa va placa! Accept criticile:P, deoarece pot fi si constructive. Voi reveni cu,,,, continuarea;).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt explică:

Ca sa precizez, se refera la satena care e cu blondawinking.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

E foarte dragut big grin Dar la sfarsit ar trebui sa aiba inteles. big grin Mai munceste si un pic pe graficawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OK.1. Un comic se presupune ca e ceva amuzant. 2. Nu ca eu as fi mare expert, dar totusi...
3. Daca te uiti la comicurile mele, sa nu zici ca nu's funny. INTENTIONAT am creat ceva sadic. gen Happy Tree Friendslaughing... oricum. SUCCESURI in continuarewinking

| NuConteazaCineSunt explică:

@JTeFX...
da te cred, presupune ceva amuzant, dar am vazut si la @Loome si @mhn24 si nu sunt toate amuzante.
dar apreciez ca mi-ai zis.
voi avea grija sa te satisfacwinking!

| NOBODY a răspuns:

.de asta în România nu vom avea vreodată mari comics-writeri.

Răspuns utilizator avertizat