| NobodyHeree a întrebat:

Va anunt, am terminat cu comicurile, deoarece mai toata lumea zice ca toate glumele mele sunt "stoarse". Acesta este ultimul meu comic (cu tine @mhn)Sper ca macar acesta sa va placa.
http://i.imgur.com/TxVdT.jpg

P. S. Inri Arya

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Bună.
Felicitări pentru comic! Acum, de ce vrei să te laşi de făcut comice? Dacă ţie îţi plac înseamnă că sunt bune.Nu-i băga în seamă pe cei care nu apreciază. Mie şi poate şi altor useri ne plac comicele tale. Aşa că dacă îţi place să faci continuă, pentru că sunt frumoase. Oricum nu faci aşa de prost că @iustinel1999. O zi bună! Wof!

| Pralină a răspuns:

Ce dragut! Imi dau lacrimile.Scuzatima o clipa*boceste de zor*asa acum mie mai bien. ah deci unde am ramas? A da! E foaaaarte reusit Arya.Nu inteleg de ce te lasi? Te pricepi...

| Cretaker a răspuns:

*suddenly butthurt*

oh, de'aia nu am putut eu sa dorm aseara mă, imi purta pică Handbal.

| NobodyHeree explică:

@mhn24 nu eram indragostiti, si doar prieteni, dar, daca vrei tu sa o luam asa...:X

| NobodyHeree explică:

Deci, voi imi sugerati sa ma trezesc miraculos dintr-o ''coma''?

| NobodyHeree explică:

Deci, voi imi sugerati sa ma trezesc miraculos dintr-o ''coma''?

| EvangelineDS a răspuns:

Eu ti-as sugera sa nu te lasi de comicuri sunt superi tari comicurile tale si chir ff reusite ti-as sugera sa nu te lasi
bafta si numai bine!

| uǝʞɔıp a răspuns:

laughing ce maini au aia, zici ca sunt sticsuri

| Loome a răspuns:

Handbal nu are nimic cu mine.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Eram mai fericit taca murea mhn24

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Chiar imi place tipu asta Cretaker.

| Alice_2134 a răspuns:

@Warlock nu se scrie "jignit-a " big grin

| unknown3243 a răspuns:

Stiu cum te simti in aceasta situatie eram si eu si m-am lasat ca sunt unii care habar nu au sa aprecieze.

| Kanghu a răspuns:

De fapt as comenta insa nu dupa un asemenea comic.

Ideea e ca dupa Cretaker s-a apucat toata lumea la comicuri "pe banda rulanda" singurii care au de fapt talent sunt Cretaker si Loome restul can-can.

Ideea e ca, pentru a nu fii jignit trebuie sa fii exersat ceva timp inainte de a fi postat lucrarile. Asa vei avea ceva succes, insa daca postezi ca orice random dp TPU normal ca vei fi jignit-a

| acestaesteunnume a răspuns:

Ai talenthappy
Te-ai putea face regizor!

laughing

| MititiCa a răspuns:

Ce sweet:X