| Tokha a întrebat:

Vad ca comicurile desenabile is la moda. Uite am eu Un comi-poveste. Sper sa va placa, mai ales tie, Cretaker. http://i.imgur.com/EFjPx.png

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte frumoasa poveste. Mi-a placut. Ai talent si multa imaginatie. Bravo! Te astept/am si cu alte povesti de genul.
Cretaker, vino odata! Ti-am rezervat un loc in primul rand (sau e al doilea?).

| Cretaker a răspuns:

D0uce, este atat de...

... http://i.imgur.com/M7C5q.png

like, like man poate ca ai blog, dar treci pe LiveJournal, poti ajunge undeva cu povestea. Vorbeste si cu Cretaker poate o sa dese-
wait. DERP

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaLove08 a răspuns:

Super tare povestea ta! ma bucur ca pe acest site sunt apreciati oameni talentati si cu bun simt, cum este CRETAKER!

| Tokha explică:

@NOname, eu nu prea ma pricep la comicuri si am incercat sa fac o poveste, desi pare mai dragut un comic cu desene.Mersi :* te pup! @BlackRose iti multumesc, plus ca mi-a luat vreo 30 min ca sa ma gandesc ce sa scriu

| Tokha explică:

@mhn24, mda adka din prietenii lui esti si tuu, maa