| IonicaSuper a întrebat:

Stiti cumva daca va aparea filmul Kuroshitsuji si daca da cand si unde il pot gasi?
Si va aparea si sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
Kuroshitsuji Live-Action, a avut premiera pe 18 Ianuarie a.c. in cinematografele din Japonia.
Dupa cum se stie, de obicei dureaza aprox un an de la premiera pana cand apare varianta DVD\Blu-ray (implicit si online) cu sub in engleza.

Cat despre a doua intrebare.
Pe 16 Ianuarie au anuntat doar confirmarea noii serii "Kuroshitsuji"

Sper ca te-am lamurit! big grin

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns (pentru ryuu):

Se face sezon 3 de la Kuroshitsuji?! ce tare!

| ryuu a răspuns (pentru Cosma_Mihaela_1999):

Da. am postat stirea (aici pe TPU) pe data de 16 Ianuarie. big grin