Întrebare recomandată | Mitti a întrebat:

Stiti cumva vreun site de pe care se poate comanda manga in engleza? ( de preferabil sa aiba sudeiul in Romania ). e ok sa aiba sediul si in alta tara dar nu as vrea ca taxa de transport sa fie prea mare...

Funda >w<

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Incearca la cei de la eMAG.
Iar din afara ebay, amazon din UK sau orice alt site care sa fie din interiorul UE.

| Conanry99 a răspuns:

Eu de aici imi cumpar toate mangaurile si sunt extrem de multumita: http://www.mangashop.ro/

| Mitti explică (pentru Conanry99):

Si eu cumpar de aici dar nu au atat de multe manga de vanzare si de aceea intrebam si de alte site-uri big grin

| Conanry99 a răspuns (pentru Mitti):

Din cate am cercetat eu, e singurul cu sediu in Romania happy

| Mitti explică (pentru Conanry99):

As cumpara si din alte tari, doar ca intai as vrea sa vad preturi etc happy Stii cumva si alte site-uri?

| Conanry99 a răspuns (pentru Mitti):

Era acesta da vad ca site-ul este in constructie:
http://www.onemanga.com/