| P3ps1Tw1st a întrebat:

vreau sa ma apuc de comicuri vreau sa-mi spuneti tptul despre ele cum se fac cum pui mai multe imagini absolut totul. Vreau sa fac un comic cu cs am o idee super am nevoie de 6 fete si 6 baieti cine se ofera?

Răspuns Câştigător
| Cosmin3D a răspuns:

Ma ofer eu!
Si ca sa faci un comic, trebuie sa desenezi in paint(daca vrei sa continui comicul si a doua zi, dai save as), si dupa ce termini il uploadezi pe: http://imgur.com/.Sper ca te-am ajutat b-)

13 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Ma ofer eu
fata

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ma ofer eu, fata, parul saten lung cu breton.

| AnneBre a răspuns:

Comicul il faci in paint (in caz ca nu stii dai strat-programs-accesories-paint) si acolo desenezibig grin
Imaginea o iei de pe internet, o salvezi si o pui acolo dand de sus de la paint `Edit`, apoi `Paste from`
Sper ca te-am ajutat:*

| Somberヅ a răspuns:

Si eu.Baiatbig grin

| ILoveMyBed a răspuns:

Vreau si eu, te rog, sunt fata si sunt bruneta.

| Nysha a răspuns:

Eu peps1laughing

| LaughOutLoud a răspuns:

Vreau si eu sunt fata

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Pai eu ma ofer si sunt baiat

| PastilutzaColorata a răspuns:

Si eu am ofer

| rαluk a răspuns:

Vreau si eubatting eyelashes [fatalaughing]

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu,fata

| nimiiiiiic a răspuns:

I'm in.btw...sunt fata big grin

| nopenopenopenoope a răspuns:

Eu ma ofer[fata]