| Katakimiku a întrebat:

Imi puteti da idei de comic?
Care da cea mai buna idee intra in comic!
Apropo vreau 1 fata si un baiat pentru comic, cine se ofera?

8 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Cinci cuvinte ce ar trebui sa apara in comic:"TPU", "spioni", "actiune","aventura","amuzant"winking
Poti face un comic in care niste spioni planuiesc sa atace TPU-ul si tu iti formezi o echipa si incerci sa-i opresti(aici TPU-ul este o cladire).
Sau te poti face pe tine personaj principal si poti sa iti imaginezi cum salvezi "cladirea TPU" de un mostru ce vrea sa o atace.devil)

P.stongueot sa apar in comic, TE ROG? puppy dog eyes (am folosit majuSCULE, PROBLEME?)

| CrazyKitty a răspuns:

Slut,
Idei pentru comc: sa fie cu spionaj, aventura, personajele sa mearga in alta tara si sa faca o gramada de lucruri (ex: sunt agentii secreti si trebuie sa rezolve o misiune, ca sa captureze un hot, caz in care personajele sunt politisti) merg intr-o lume cidata unde se imprietenesc cu creatura ciudata...Sunt multe idei! Tre sa-ti lasi imaginatia sa zbore. Sper ca te-am ajutat. Sunt fata (ca saa stii)
Ciao.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Si eu vreau sa fiu in comic! Fata cu par maro-negru

| Katakimiku explică:

O sa aleg 2 fete sh 2 baiet!

| Katakimiku explică:

Scz FireFly daca esti fata dar te-am pus ca baiat

| AnnaDee a răspuns:

Salut!
Idee simplista, din care poate ieși ceva: La scoală.
Bafta!
Si ma ofer eu, n-am mai fost într-un comic și vreau sa vad care-i senzația când te vezi pe sticla/plasma.

| Lorena_9198 a răspuns:

Si eu vreau sa apar in comic.
P.S.: sunt fata!

| Dydy112 a răspuns:

Vreau eu sa fiu un personaj, plzzz n-am mai fost pana acum