| ILoveMyBed a întrebat:

Hey, uite primul meu comic, sper sa va placa, http://imgur.com/jcNmk, pe restul va bag in partea a 2.

11 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Mişto pentru primul tau comic! Ma bagi si pe mine?

| Trinitas a răspuns:

Misto, sa vedem partea a 2-a!

| Ionela78 a răspuns:

Super comicu.am mai vazut atatea comicuri iar asta este unul din preferatele mele. abia astept continuarea.cand apare partea a doua te rog sa mi-o dai si mie pe privat! este super tare! bafta la pareta a doua si poate si partea a treia si asa in continuare! mult noroc!

| HaruhiFujioka a răspuns:

Primul comic? Sigur? Nu prea cred pentru ca e bestial! Ma bagi si pe mine plz? Mersi!

| GroparuVesel a răspuns:

Cosmin3D raspunde Misto pentru primul tau comic!( NU sunt pupincurist) la toate comicurilestraight face.Cat de pupincurist sa fi sa faci asta? Stati ca stiu...lafel de pupincurist ca el...

| Somberヅ a răspuns:

Foarte tarehappy

| Gandăr a răspuns:

Pot şi eu-n part 2? :3

| Millis a răspuns:

Mersi ca m-ai bagat:*, haios laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragutel

| ForeverWarrior a răspuns:

Bagama si pe mine te rog

| Khushi a răspuns:

Frumos. big grin