| XxRoxyxX a întrebat:

Hey! Unde pot gasi manga Vampire knight tradusa in romana si sa fie si sezonul 3? Eu am gasit-o doar pana la sfarsitul sezonului 2... pana unde am vazut si anime-ul... Eu vreau sa vad si sezonul 3 ( in manga, pentru ca am inteles ca anime. adica video nu va mai aparea ). Puteti sa imi lasati un site?
FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Stiu doar ca am citit un manga Vampire knight facut de un korean acum 1 an. Unde actiunea se petrece in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In engleza a aparut pana la capitolul 91, nu cred ca s-a tradus inca in romana.In fine, sper sa gasesti.

| DaYannaDG a răspuns:

Si eu am cautat manga Vampire Knight in romana dar tot ce am gasit este asta: http://mangazup.com/vampire-knight dar nu te va ajuta cu nimic daca ai vazut animeul intreg.
Daca vrei atat de mult sa afli ce se intampla poti sa te uiti la cea in engleza: http://www.mangatank.com/manga/vampire-knight
Sezonul 3 nu stiu daca va mai aparea sau nu, dar eu inca sper ca da;;)
Sper ca te_am ajutat.

| XxRoxyxX explică (pentru DaYannaDG):

Eu tot sper de anul trecut din ianuarie ca apare... dar tot nu imi pierd speranta laughing
Oricum multumesc de raspuns!winking