| o0AnnaOo a întrebat:

Hey vreau sa stiu si eu unde si daca pot gasi sezonul 2 din diabolik lovers ( serial anime )? Am vazut primul episod dublat in engleza si le vreau si pe urmatoarele!

Răspuns Câştigător
| Yonaa a răspuns:

Bunăă. Păi, sezonul 2 se numeşte : Diabolik Lover More Blood. Poţi să cauţi pe net, sau pe Anime4Fun. Şi acolo o să găseşti toate episoadele care sunt traduse momentan în română. Sper că te-am ajutat. ^_^

2 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Anime g, mangakids...

| ZZZZ554 a răspuns:

IN ENGLEZA SUNT. 8 iar in romana sunt 6-7. ACELEA IN. Romana le gasesti de Anime Dao si Anime G, iar in engleza le gasesti pe goganime tv asa cred ca se numeste. Stiu ca am o colega pe nume Elisabeta care e inebunita dupa el.Si mie imi place recunosc. Funda?