| Lavy a întrebat:

Hi lume imi spuneti si mie cateva bancuri amuzante (dar fara prostii )? Mersi funda!

Răspuns Câştigător
| RainbowSky a răspuns:

Un şofer gonea cu 150 km/oră. Vede girofarul unei maşini de poliţie în oglindă si accelerează. După o vreme, vede că nu poate scăpa de poliţist şi trage pe dreapta. Poliţistul îi spune:
– Am avut o zi groaznică şi vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmărirea. Aşa că zi-mi o scuză bună şi te las sa pleci.
– Acum trei săptămâni, nevastă-mea a fugit cu un poliţist, zice şoferul. Când te-am văzut în spate, am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi.

5 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Un bărbat intră într-un magazin de televizoare şi întreabă:
- Aveţi televizoare color?
- Da, avem.
- Atunci daţi-mi unul galben.:p

| thebest_5336 a răspuns:

Intr-o zi sotul ii spuse nevestei:
Stii draga, te voi face fericita.
La care nevasta:
Cand pleci?

| SYLE_6619 a răspuns:

Intr-o seara un om tocmai si-a cumparat 10 oua, dupa care pleaca spre casa si cade intr-un canal descoperit. Un gabor il vede si suna la salvare. Tipa de la telf. il intreaba cum se simte omul respectiv. Gaborul ii raspunde ca si-a spart oule. Cucoana de la telf. il intreaba: "Dar organu' ?", iar gaborul ii raspunde "ORGANUL ESTE LA TELFON" !

| AlQaeda a răspuns:

Nu crezi ca mai repede gaseai daca dadeai un Search pe google? raised eyebrows si mai multe da asa e cand vrem sa fim bagatzi in seama

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Badea Gheorghe a început să repare acoperişul casei.
Partea bună e că a ajuns în vîrful casei.
Partea proastă e că a început să alunece.
Partea bună e că s-a prins de burlanul casei.
Partea proastă e că burlanul s-a rupt.
Partea bună e că sub el era o căpiţă de fîn.
Partea proastă e că în capiţă era o furcă cu ţepii în sus.
Partea bună e că n-a căzut pe furcă.
Partea proastă e că nici pe capiţă n-a căzut...