| Yukii987 a întrebat:

Hi, sunt fan anime si ma miram daca este posibil sa vezi vreun anime interesant la tv, momentan nu am cablu, am mers mai mult pe varianta cu receptor si satelit, am o gramada de antene in curte indreptate spre diferiti sateliti, si in curand o sa iau un receptor ce stie sa decodeze unele canale straine, ma intereseaza faptul daca exista vreun canal prin europa in afara de animax de anime care pot sa il vad in limba engleza sau germana?
Am mai auzit de ceva numit Neon Valley de este pe PS3, acum eu nu am PS3 si nu stiu despre ce e vorba, e free to watch sau trebuie platit? Plus de asta trebuie neaparat ps3?

Răspuns Câştigător
| TommoGirl a răspuns:

E tradus in romana pe AXN Spin dimineata sambata si duminica animeul Kilari. Nu e cine stie ce dar e amuzant totusi macar atat. Si pe Axn Spin is mai multe animeuri : Dragonball, Bleach, Si naruto.SI multe altele. Funda big grin?

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

RTL 2 sau cauta macar televiziunile japoneze MBS, Fuji TV, Tokyo MX