| anonim_4396 a întrebat:

Mai stiti canale de anime in afara de animax?

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu m-am mai uitat la tv de foarte mult timp, dar din cate stiu, desi poate mai apar anime si pe alte posturi, animax e singurul dedicat anime.

P.S. Eu ma uit la anime online cu subtitrare in engleza si selectia de anime disponibile e monstruoasa in comparatie.

| Ashadow a răspuns:

Se mai difuzeaza pe AXN Scifi vineri sau in weekend nu mai situ sigur de pe la 23-00 noaptea.Sunt chestii gen Wolverine, Vampire Knight si un Fullmetal Alchemist ciudat.

| Nutix94 a răspuns:

Un canal de animeuri ar fi "animefreak.tv". Are o gramada. ^_^