| RândunelPisică a întrebat:

Hi TPU! M-am gandit sa fac benzi desenate cu scena unui jaf. sper sa va placa
http://imgur.com/UPFBn

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Ehhhh... E primul lui Comic nul injurati

9 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Nea,ai o grafică și un umor de nedescris...

| Rockărița a răspuns:

Hmm...mai lucreaza putin la grafica..in rest e super ok. happy

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Haha Tarelove struck
Felicitaripuppy dog eyes
Succes in continuare:*
NUMAI bine:^^

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Oh lord, what is this, "Benzi Desenate" e invadată de netalentaţi care scot comics pe cur!

| bogdan324 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Stiu,sunt foarte neinspirati, si prostilaughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Voi stiti ce-i aia banda desenata? Dupa ce ca nu stiti mai si faceti. Mai bine stati in banca voastra si faceti desene amuzante, pentru voi un desen este banda desenata.

| IasMin1 a răspuns:

Mi-e imi place. Este frumos si putin comic.Bv!

| DaNeo a răspuns:

Cam...praf
nici nu-i pot zice parodie sau ceva asemanator...
fa ceva real si frumos desenathappy

| wildwolf a răspuns:

Terog data vitoare cand faci asa ceva nu folosi cuvintele benzi desenate, ca numa iti bati joc de adevaratele benzi desenate.