| anonim_4396 a întrebat:

Http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4qt7mE57v1qih5u4o1_12 80.jpg
este anime "Alice in Wonderland"?
si daca da, imi dati si un link?
Poate e si "Bell and the Beast"
sunt anime-uri?

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Anime_based_on_Alice_in_Wonderland

https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130828044841AArg2A
Sper ca merge si in engleza. Am prostul obicei de a cauta in engleza pentru raspunsuri pentru TPU.

| LaughingKarima a răspuns (pentru LaughingKarima):

Off nu stiu ce are al doilea link, scuze crying

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Uuuu, nu conteaza. happy mersi pentru primul. happy big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicio problema iubire, oricand :*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Muuuah!

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sa nu zici de anime-uri ca sa gresesc eu. Credeam ca te referi la poveste.

11 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

"Alice in Wonderland" este film, nu anime.
https://www.google.ro/......https?/

| TiberiuFasole a răspuns:

Nu e nici unul dintre cele care le-ai zis, si le poti spune si in Romana, sunt aceleasi lucruri( ma pricep la anime-uri o data in viata big grin) si cat despre "Sunt anime-uri"? Nu stiu sincer, dar cel putin Alice in Wonderland stiu ca nu e, cred, asa-mi amintesc, Bell and the Beast chiar nu stiu. Tot ce te pot ajuta e ca nu e din acele filme.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ba primul e. Karima confirma.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a placut cum a sunat asta "Karima confirma" ma simt ca o I-know-it-all

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

happy :3 pai dodo.