| AnneBre a întrebat:

Http://i.imgur.com/GRfO3.png
ce parere aveti?(si despre grafica)

Răspuns Câştigător
| AlQaeda a răspuns:

Interesant si destul de dragut... app de ce sa zic sa te lasi ca doar totzii au pornit de jos dar nu se mai uita inapoi crezandu-se ceva divinitatzii acum

13 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

Ha,ha ti-a iesit chiar ceva amuzantlaughing

| AnneBre explică:

@Turquoise: Numicoh go on nu am nimic cu ele dar ma saturasem sa tot caut bancurilaughing)

| mdany a răspuns:

Asa si asa.

| ILoveMyBed a răspuns:

Ciuadat...Lasa-telaughing)

| Razvan94 a răspuns:

Imi place ultima parte

| ZoZoHeart a răspuns:

@Turquoise da intr-un fel ai dreptate. Chiar e seaca aia ultima. Sincer, mai incearca.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

E naspa, ...nu o sa te lingusesc pentru o fundissa! happy

| Mişaaa a răspuns:

Cu tot respectul :
Lasă-te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești proastă.

| Turquoise a răspuns:

Dragut mai putin partea de sfarsit...cam seaca.Ce vrei sa spui despre blonde aaa?:-l

| SociallyDepressed a răspuns:

Sti ca e naspa si totusi o sa dai funda la prima pupincuristawinking

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Mie-mi plk e chiar funny