| crismany a întrebat:

Http://i.imgur.com/mtLRT.jpg uitati-va timp de 25 de secunde la asta fara sa clipiti si apoi mergeti va uitati la un perete din camera si clipiti sa vedeti ce se intampla

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

E veche, știu faza.
Jesus Christ off the wall!
laughing

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Ochiul percepe imaginea si reda ceea ce s-a imprimat, asa ca nu e mare lucru.La fel se intampla si cu alte lucruri.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cum e posibil? M-am speriat rau!

| misu2315 a răspuns:

Eu m-am uitat un minut fara sa clipesc si am vazut ceva negru cu alb

| DarQueen a răspuns:

@denisukscumpyk, fără vreo glumă, suferi de probleme cu vederea.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Omg! mia apaut Iisus pe perete! ce m-am speriat!

| RockaruL a răspuns:

Ce tare! Dar cum a aparut dintr-o data Iisus pe perete m-am speriat. Misto chestia

| bureteleBob a răspuns:

Isus hristos:p e veche

| YangMin a răspuns:

Apare o umbra rutonda pe perete.Pare lucru