| SebiAdrian69 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Voi daca va uitati intr-un loc mai mult timp si fortati putin fara sa clipiti sa va uitati foarte atent vi se misca putin imaginea?(imaginea ochiului cum vedeti voi)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoCosminn a răspuns:

Te ia cu halucinatiia
E normal daca nu clipesti

| SebiAdrian69 explică (pentru CoCosminn):

Daca aveam cv se misca si scrisul am stat fara sa clipesc si nu se misca cred ca am fortat ochii si verdeaua avea cv valuri la cum avea pozitia si ca imi fortam ochii se forma o iluzie multumesc pentru ajutor

1 răspuns: