| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/PD2FL.png
Am zis să mai fac o încercare de comic. Cred că ăsta e mai bun. Dacă nu, atunci uite un tablou http://i.imgur.com/oK2cr.png, să nu ziceţi că v-aţi pierdut timpul degeaba. Să-mi spuneţi cum vi s-a părut grafica şi ideea

Răspuns Câştigător
| CrazyKitty a răspuns:

Salut,
Tare comicu' si tabloul e frumos.

8 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Tabloul e misto, in comic ai putea baga mai multe replici pentru ca unii ar putea sa nu inteleaga chiar tot. Eu cel putin nu imi dau seama ce face in al 6-ea si al 7-ea cadru. Trage pe nas, sau ce face?

| blueangel99 a răspuns:

P.S: Nu dau fundă, deci fără pupîncurişti. Data trecută i-am dat fundă lui Şârăţăl pentru că a răspuns primul.

| blueangel99 a răspuns:

Mulţumesc, Bogdy3D. Da, tabloul e făcut de mine.

| blueangel99 a răspuns:

Multumesc pentru. raspunsuri. Cum as putea imbunatati grafica?
Trinitas, da chiar asta face:trage pe nas apa cu detergent laughing

| blueangel99 a răspuns:

Va multumesc pentru. raspunsuri.

| Cristianne a răspuns:

Bună.Mi se pare foarte drăguț. Trebuie doar să lucrezi puțin la grafică, dar altfel, pentru -început-e foarte bine.

| Safire17 a răspuns:

Super-tare comicul, felicitari! Si desenul e frumos!

| TrixLove a răspuns:

Primul nu e cine sttie ce...mie nu prea-mi place primul. Dar al 2-lea e foooaaaaaaaaaaarte tare! BV!