| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/sQuRQ.png. SEC! Primul meu comic, presupun ca si ultimul :)) [asta depinde de voi]. Nu fiti duri.

Sa vina insultele.
*isi astupa urechile*

Scuze daca nu va convine ca v-am bagat in comic. Sorry:)
*fata de catelus*

Daca vreti sa va bag in urmatorul [daca va fi :-j ] sa-mi spuneti :).

12 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

As fi zis sa te lasi...dar vreau si eu sa apar in urmatorul comic plz puppy dog eyes

| ɔɐıɔ a răspuns:

Grafica e buna, dar mesajul trebuie sa fie mai concret...si mai lung

| Trinitas a răspuns:

Pentru primul comic grafica este buna, dar incearca sa faci ceva care sa se inteleaga si daca se poate sa fie si amuzant.

| Gabica a răspuns:

Nu e chiar rau. Spor in continuare. Vreau si eu sa apar in urmatorul comichappy

| HaruhiFujioka a răspuns:

E fain. Poti sa ma bagi si pe mine daca va fi. Mersi!

Răspuns utilizator avertizat
| Zippy a răspuns:

Praf.nu e DELOC amuzant, e foarte scurt si nu am inteles nimic.In concluzie lasa-te!

| xMary a răspuns:

Multumesc Iammaroby big grin. Oricum m-am grabit cand l-am facut.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Dragutz... bv*

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Sunt sincera si iti spun ca mai bine lasa-te

| lammaroby a răspuns:

Nu e rau, spor in continuare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-te nu inteleg nimic straight face