| destroyedWoRlD a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/Georgeboss99/4570017f77a86a

Cel mai tare comic.Super tare uitati-va si cat mai multe raspunsuri.Fiecare parere. Funda celui care ii place cel mai mult si voturi celorlalti.

5 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Super tare... baiatul asta-i criminal in serie laughing) Mie imi place mult laughing

| Graphee a răspuns:

Tare faza cu headshot. big grin

| flashback a răspuns:

Mi se pare suuper tampesc daca vrei intr pe YouTube si scrie razi cu lacrimi cauti un video in care un mos cade in apa uitate e super fainwinking FUND:d PLX puppy dog eyes!

| flashback a răspuns:

Funda plz sc gresit laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa rad?