| Telepatica a întrebat:

Http://www.wattpad.com/story/39714555-atunci-cand-totul- se-schimba
Buna, vreau sa va intreb cum vi se pare povestea scrisa de mine, astept pareri si sfaturi, aveti link-ul mai sus.

1 răspuns:
| ZZZZ554 a răspuns:

A fost frumoasa. Dar Tedi avea dreptate, sa urci pana la etajul 7, bai frate sa fim seriosi nici eu nu puteam unca atata. Dar celelalte parti au fost farte foarte tari. Daca ai putea sa faci un anime dupa poveste m-as uita de cel putin o mie de ori la el. Bye, Bye.