| numelemeuviatamea a întrebat:

Imi da cineva niste animeuri amuzante, actiune si putina drama dar vedeti ca am vazut muuulte deci succes dar nu cautati pentru nimic dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| ღஜç一smin13Leopaღஜ a răspuns:

, Narto, IchigoInfinite Stratos, Freezing, Zero No TTSsukaima, 07-Ghost, Full Metal Alchdemist, Naruto Shippuuden, Guilty Crown. Beelzebub
Fairy Tail
Baka to test to Shoukanjuu
Yu Yu Hakusho
Clannad
Soul Eater
Yuru Yuri
Uta no Prince-samaTetsuwan Birdy Decode și Isekai no Seikishi Monogatari.

7 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Tetsuwan Birdy Decode și Isekai no Seikishi Monogatari.

| IAmAFreak a răspuns:

Naruto/Naruto Shippuden
Beelzebub
Fairy Tail
Baka to test to Shoukanjuu
Yu Yu Hakusho
Clannad
Soul Eater
Yuru Yuri
Uta no Prince-sama
Astea-s unele anime care mi-au placut mult, sunt foarte amuzante si ti le recomand. Nu cred ca va fi o pierdere de timp sa le privesti.

| keytleen a răspuns:

Naruto Shippuden.este foarte fain si cu drama, comedie etc. Nu o sa regreti ca l-ai vazut.

| AditZuKy a răspuns:

Cel mai amuzant anime pe care l-am vazut vreodata este Beelzebub.Are doar 60 ep., dar faci pe tine de ras.E si de actiune, cu batausi si demoni foarte amuzanti.

| Flory_4599 a răspuns:

Infinite Stratos, Freezing, Zero no tsukaima, 07-Ghost, Full Metal Alchemist, Naruto Shippuuden, Guilty Crown.

| Arimoshiki a răspuns:

Eu ti-as sugera Prince 1\2 il gasesti pe mangazup si e super fain!

| ConstantinCosmin a răspuns:

One piece.mie unul mi se pare amuzant si are actiune.happy