| Severin_Ana_1993 a întrebat:

Hey! Vreau sa va intreb daca stiti animeuri de genul cineva este in pericol si o alta persoana sau mai multe isi risca viata ca sa o salveze (da stiu, suna ciudat). Adica mai multa drama, in acelasi timp actiune si putina iubire. Sper ca v-am dat destule detealii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Alderamin on the Sky - Actiune, destul de putina drama, actiunea se invarte in jurul unui general ce conduce o armata.

Orange - un grup de prieteni trimit scrisori catre ei insisi pentru a preveni moarte unui prieten din acel grup.

Si preferatul meu Spice and Wolf, este doar o poveste narativa incredibila despre calatoria unui negustor ce s-a intalnit cu o zeitate ce a luat forma unei femei. - Romance, actiune din cand in cad si drama.

3 răspunsuri:
| veryhonest a răspuns:

Alea-s animeurile romance.

| KilluaSenpai a răspuns:

One Piece

| Anthonyhhhh a răspuns:

Incearca ultimul sezon din Samuray Jack