| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati niste site-uri unde pot vedea anime in engleza?

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu ma uit pe Gogoanime.tv si soul anime. Mi se par cele mai bune site-uri dar fiecare cu parerea lui.

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca ai nevoie de mai multe laughing pe kissanime.to gasesti orice iti trebuie tongue dar daca vrei mai multe ai putea incerca si animeshow.tv sau animetofu.org tongue

| MistretulPufos a răspuns:

Dublat? atunci whatchdub.com, daca vrei subtitrat? aatunci anilinkz, kissanime, animeflavor, etc

| HandaSei a răspuns:

Legal la noi în românia ar fi din păcate cam doar Crunchyroll și Netflix.

Dar dacă intenționezi să folosești un vpn sau poate nu te afli pe teritoriul româniei în momentul de față, ei bine mai ai la dispoziție și următoarele:
- VRV (US) ( www.vrv.co )
- Hulu (US și Japonia) ( www.hulu.com )
- HBO Max (US) ( www.hbomax.com )
- HiDive (US) ( www.hidive.com )
- Funimation (US și UK) ( www.funimation.com )
- AnimeLab (Australia și Noua Zeelandă) ( www.animelab.com )
- Wakanim Nordic ( Suedia, Norvegia, Finlanda, Danemarca, Olanda și Islanda) ( https://www.wakanim.tv/sc/v2 )
- PrimeVideo /by Amazon (Disponibil într-o extrem de mare parte a lumii) ( www.primevideo.com )
- RetroCrush (US și Canada) ( www.retrocrush.tv )

Și ar mai fi destule, dar cam astea sunt esențialele.