| SoranaWolf a întrebat:

Imi dati si mie idei de farse pe care sa le fac colegilor? big grin

Răspuns Câştigător
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Păi asta e amuzantă când îl vezi că scuipă apa : iei sticla de apa de la un coleg fără să te vadă iei sare ( îţi aduci de`acasă) şi o pui in sticlă laughing La mine a mers rolling on the floor

12 răspunsuri:
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pune-le pioneze pe scaun.laughing)

| allllexaaaa a răspuns:

Pasta de dinti pe peix, superglu pe scaun, penarul lipit de banca, pui un leu pe jos si cand se apleaca sa il ia il tragi cu o ata. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scimba meniul telefoanelor mobile in alta limba.Cand eu o vor schimba la loc, tu o dai din nou la limba straina.

Lasa-le un mesaj de pe un nr.necunoscut in care poti scrie:,, Va multumim ca ati cimparat produsele noastre.Suma de...va fi adaugata in plata facturii dumneavoastra."

Comporta-te ca si cum ai avea un prieten imaginar,si vorbste de fata cu ei cu prietenul imaginar. Spune-le ca a avea un prieten imaginar este cel mai tare lucru!

Ia un corn de la chisc(bineinteles cand ti-e foame) si prefa-te ca v-ati cu el in banca,in timp ce bati cu piciorul in podea. Dupa care spui,,De cand e cormul asta? "

Spune-le ca te-ai intalnit cu un domn mare si fioros pe stada care ti-a spui sa ii transmiti ca trebuie sa platesca urgent suma pe care o datoreaza, pentru ca altfel o sa o incurce.

Schimba copertele colegilor intre el, la fel si pixirile sau caietele.Se vor intreba ce s-a intamplat! laughing

| KimBianca a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza cu prietenul imaginar am incercat-o de doua ori =]]. eram pe burta de ras =]].cel putin prima data =]] a doua oara nu a mai fost asa amuzant

| GhostStar a răspuns:

Invata sa urli ca un lup, anul trecut a fost excursie, astia in cort si eu pe la 2 noaptea am inceput sa urlu...La 2 si 5 minute astia alergau de nebuni

| anonim_4396 a răspuns (pentru GhostStar):

Asta chiar ca e tare laughing))

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru GhostStar):

Tareee` laughing. Cred ca o sa invat si eu sa urlu anul` asta`hee hee

| NANANAHehh a răspuns:

Cand am fost in excursie(laughing)baietii ne-au chemat la ei in camera.Cand am intrat, niciunul.Eu m-am asezat pe pat, iar unul dintre baieti era sub patlaughingsi ma apucat de cracilaughing) m-am speriat si m-am dus la geam razand.
Langa geam era un dulap si de acolo a iesit alt baiat laughing)a fost jmecheeer :X

| RΔϟVAη a răspuns:

Superglue in adidasi, spuma de ras in palma si gadilai fata, Trimite-le un mesaj de genul : `` Ai grija ce vei face ziua urmatoare, poate fi ultima! Sau chestii de genu. Mie mi-au iesit toate laughing

| Mephisto666 a răspuns:

Incearc-o in scola ca merge ia o moneda de 50 bani si lipeste-o foarte bine cu superglue dar in asa fel incat sa o dezlipeasca greu

| PowerpuffMe a răspuns:

Daca esti in excursie laughing o mie de farse: spuma de ras in sosete. le desenezi mustati... ( poti sa le faci si unghiile baietilor laughing si alege un roz d-ala dezgustator :-&) la fete poti sa iei creionul dermatograf si sa le faci niste sprancene maaaaari si unite laughing si o gramadaaa tongue

| Kukusterino a răspuns:

Mai intai acasa, razi niste resturi de mancare si le pui in apa fierbinte(intr-o sticla). dupa care la scoala in pauza te duci la cosul de gunoi cu sticla la piept, scoti un zgomot rasunator si toti vor crede ca vomiti :0