| LeeSeol a întrebat:

Cum ma pot razbuna pe un baiat cu care am fost impreuna? Apropo, suntem din nou "impreuna". Imi trebuie idei...cât mai repede! Vreau sa-l doara psihic, nu fizic. Va sigur ca merita! Orice idee imi puteți da...e binevenita.

6 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

Fa-l sa se ataseze de tine, sa tina la tine mult si dupa paraseste-l, sigur o sa-l doara.
Oh dar ai grija sa nu te atasezi si tu de el.

| marry95 a răspuns:

Hmm...sunt tare curioasa ce ti-a facut baiatul atat de rau de merita sa te razbuni.

| LeeSeol explică:

Cum sa ma atasez de el? Mai bine spus, cum sa fac sa evit asta? Si...cum imi dau seama daca m-am atasat de el?

| CatFish a răspuns:

Te poti razbuna prin al face putin mai gelos cu un alt baiat dar ai grija sa nu ranesti acel baiat cu care il faci gelos pe iubitul tau pentru ca exista posibilitatea sa se indragosteasca de tine! Ai grija pentru ca cu iubirea nu-i de glumit chiar daca sunt mai mic decat unii asta nu inseamna ca nu am experienta!winking

| Dariana123 a răspuns:

Pai... spune'i ca il iubesti si poarta-te frumos cu el pana isi va da seama ca il placi mult... si te va place si el tot mai mult, apoi spune'i ca vrei sa va intalni'ti undeva apoi in locul unde ai spus ca vrei sa va intalni'ti sa fie un alt baiat. presupusul iubit al tau! Si el sa va vada il va durea rau! Bafta!

| 199X a răspuns:

Treci peste. Oirce rau facut odata se va intoarce vezi sa nu vrea sa se razbune si el inapoi dupa