| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Imi puteti da toate siteurile unde gasesc cam toate filmele ( in desen animat) cu Justice League sau Batman?

7 răspunsuri:
| Faraidei a răspuns:

Filme? sau seria animata? in romana nu le gasesti pe toate cu siguranta, eu m-am uitat pe www.watchcartoononline.com. Si cu Batman ce anume? Sunt multe serii :)

| Anonimus247nmn13 explică (pentru Faraidei):

Pe saitul care mi l-ai dat nu sunt in romana...

| Faraidei a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Asta ti-am zis si eu, in romana nu le vei gasi, doar daca te apuci tu de tradus laughing seriile nu au fost terminate niciodată

| Oanamy a răspuns:

Nu stiu sigur unde se gasesc dar iti pot recomanda sa cauti pe animeG, deseneanimatesianime.ro, desenelecopilariei.ro